Kurumsal

APA A.Ş. Hakkında

Başta Çit olmak üzere, boyler sektörlerinde de iddalı konuma gelen firmamız, sektörünün en iyisi olma yolunda yatırımlarına devam etmektedir. Bir taraftan arge çalışmalarına ağırlık verip, sektöründe oluşturduğu yeniliklerle farkındalık oluşturup, bir taraftan da ürün kalitesine odaklanmaktadır. İmalattaki bu çalışmaları aksatmadan ve ürüne odaklı konsantrasyonu bozmadan istenilen hedeflere ulaşmak için, ayrı bir satış  organizasyonu olarak, APA  A.Ş. kurulmuştur. Böylece asıl uzmanlık alanı olan ticari faaliyetini, bir asırlık geçmişinden aldığı tecrübe ile, hem yurt içi ve hem de yurt dışı satışlarına  profesyonel olarak odaklanmayı hedeflemektedir.  

Böylece, bir taraftan fabrikada en iyisini yapmaya odaklanırken, diğer taraftan da, APA A.Ş. ile satış ve pazarlama faaliyetimizi  en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde olacaktır.

APA A.Ş. dünya metropollerinden biri ve Türkiye’mizin de ticaret merkezi olması bakımından İSTANBUL’da açılmıştır.  Yukarda saydığımız satış politikalarını gerçekleştirebileceğimiz en uygun yer olarak İstanbul’un seçilmesiyle aynı zamanda şirketimizin dünyaya açılan bir penceresi olmaya namzettir. İstanbul’da da kolay ulaşılabilirlik , sevkiyat, hem tel ürünleri ve hem de boyler için en iyi Pazar olan Zeytinburnu Demirciler sitesinde yerini almıştır.

Hakkında
  • APA A.Ş. Demirciler Sitesi 4. Yol No:16-18 Zeytinburnu / İSTANBUL’da  faaliyet göstermektedir.  3 Katlı mağazada çit ürünleri ve Emaye Kaplı Boyler ürünlerinde belli bir stok tutup, showroomda sergilemekte ve müşterilerine sunmaktadır.
  • APA A.Ş.; üretilen tüm ürünlerin, başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye ve Dünya’ya daha profesyonel olarak satışını, en seri ve kolay bir şekliyle yapmayı hedeflemektedir.
  • Çağımızın gereği olarak hızlı, kolay ulaşılabilirlik, tanılabilirlik, süreklilik, istikrarlı ve güvenli iletişim, zamanında,  ekonomik  ve doğru tedarik politikası ile, etkili  satış ve pazarlama faaliyeti için APA A.Ş. büyük rol üstlenmiştir.

Misyonumuz

Sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu taahhüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir.

Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.

Günümüzde her gün değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenileyen kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz, hitap etmiş olduğu müşteri kitlesinin kalitesiyle ve güvenilirliği ile her zaman yanında bulunmuştur.

Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaparız. Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız. Özel karakter de, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

Vizyonumuz

APA A.Ş. Olarak İnşaat ve çevre düzenleri alanında tekniği, kalite ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında marka olmak.

wp icon