Isıtma Sistemleri

BOYLER

Elegant Tek Serpantinli Boyler

Elektrikli ısıtıcılar ile veya herhangi bir su ısıtma kaynağı ile ısınan suyun depolandığı, uzun süre muhafaza edildiği, kullanım esnasında tekrar suyu ısıtmaya ihtiyaç duyulmayan bu sayede de ekonomi yaptıran cihazlardır.

Sitemizde Okul, Villa, İşyeri, Fabrika, Hamam, Yurt Otel, Pansiyon ve onlarca farklı proje için en uygun sıcak su çözümüne ulaşabilirsiniz.

Apa Boyler markamızla her projenize uygun boyler çeşidine ulaşmak için tıklayınız..

Serpantinli Boyler Elegant Çift Sepratinli  Boyler

Serpantin boyler içerisindeki kıvrımlı borudur. Bu borulardan geçen sıcak su sayesinde boyler içerisinde bulunan suyun sıcaklığı sürekli muhafaza edilir. Serpantin arttıkça suyu ısıtmak daha ekonomik hale gelir.

Akümülasyon Tankı

Isıtma ve soğutma sistemlerinde şartlandırılmış suyun hijyenik olarak depolanmasında kullanılır. Genellikle bir ısı değiştirici (plakalı eşanjör.. vs ) ardına monte edilir.

Isı Pompası Boyleri

Düșük rejimlerde çalımaya uygun, diğer boylerlere göre serpantin yüzey alanı fazla, düșük ısıtıcı akıșkan sıcaklığında çalıșacak sistemler için yüksek performans göstererek ısıtıcının verimliliğini arttıran Boylerdir.

Elektrikli Su Isıtıcısı

Elektrik enerjisi ile sıcak suyun hazırlanmasını depolanmasını sağlayan emayeli Boylerler otel, bina, villa, fabrika ve sıcak suya ihtiyaç duyulan her yerde kullanılmaktadır.

wp icon